Strona Główna

AktualnościSkrócony czas pracy w dniu 31.10.2023

2023-10-30

We wtorek 31 października 2023 kancelaria czynna do godz. 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

» czytaj więcej


Zatrudnimy młodszego księgowego

2023-10-22

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie (do uzgodnienia) pracę w doświadczonym zespole, wsparcie merytoryczne oraz możliwość rozwoju zawodowego.

» czytaj więcej

Dlaczego firma RenKa? Bo cenimy czas swoich Klientów. Bo zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Mamy pozytywne opinie oraz referencje współpracujących z nami firm, instytucji, organizacji a także pozytywne wyniki przeprowadzonych kontroli przez właściwe organy, gdzie występowaliśmy w imieniu naszych Klientów.

Nasze biuro jest nowocześnie i profesjonalnie wyposażone. Pracujemy na sprzęcie komputerowym najnowszej generacji, korzystamy z profesjonalnego, sprawdzonego, licencjonowanego oprogramowania. Dbamy o rzetelne systemy zabezpieczeń danych Klienta. Nasza kadra na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, kształcąc się na studiach podyplomowych oraz uczestnicząc w różnego typu kursach i szkoleniach. Jesteśmy bardzo elastyczni- łatwo dostosowujemy się do potrzeb Klienta- wypełniamy wnioski kredytowe, wnioski do PUP o dotacje i refundacje, itp. Wiele spraw z Klientem załatwiamy on line, co pozwala Klientowi zaoszczędzić cenny czas.

W swojej pracy kierujemy się głównie korzyściami Klientów. Równie ważna jest dla nas rzetelność i kultura biznesu, a jako sprawę priorytetową traktujemy całkowitą poufność przekazywanych nam informacji. Pracując dla Klientów chcemy maksymalnie wykorzystywać nasze umiejętności oraz siłę naszego zespołu. Dlatego też lubimy wyzwania i nie unikamy rozwiązywania najtrudniejszych problemów naszych Klientów.


Centrum Usług dla Biznesu