AktualnościOferta pracy

2017-05-15

Poszukuję do pracy pracownika na stanowisko- księgowy. Od kandydata oczekuję wiedzy praktycznej z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, znajomości przepisów podatkowych oraz ZUS. Do zakresu obowiązków przyszłego pracownika będzie należało księgowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS, bezpośrednia obsługa podatników. Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata. Proszę o przesyłanie CV na adres e-mailowy: renka1972@o2.pl. Osoby spełniające wymagania zaproszę na rozmowę kwalifikacyjną. Zapraszam do współpracy. Renata Wołos

» czytaj więcej


Życzenia świąteczne

2017-04-14

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych...

» czytaj więcej

Strona główna

Dlaczego firma RenKa? Bo cenimy czas swoich Klientów. Bo zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Mamy pozytywne opinie oraz referencje współpracujących z nami firm, instytucji, organizacji a także pozytywne wyniki przeprowadzonych kontroli przez właściwe organy, gdzie występowaliśmy w imieniu naszych Klientów.

Nasze biuro jest nowocześnie i profesjonalnie wyposażone. Pracujemy na sprzęcie komputerowym najnowszej generacji, korzystamy z profesjonalnego, sprawdzonego, licencjonowanego oprogramowania. Dbamy o rzetelne systemy zabezpieczeń danych Klienta. Nasza kadra na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, kształcąc się na studiach podyplomowych oraz uczestnicząc w różnego typu kursach i szkoleniach. Jesteśmy bardzo elastyczni- łatwo dostosowujemy się do potrzeb Klienta- wypełniamy wnioski kredytowe, wnioski do PUP o dotacje i refundacje, itp. Wiele spraw z Klientem załatwiamy on line, co pozwala Klientowi zaoszczędzić cenny czas.

W swojej pracy kierujemy się głównie korzyściami Klientów. Równie ważna jest dla nas rzetelność i kultura biznesu, a jako sprawę priorytetową traktujemy całkowitą poufność przekazywanych nam informacji. Pracując dla Klientów chcemy maksymalnie wykorzystywać nasze umiejętności oraz siłę naszego zespołu. Dlatego też lubimy wyzwania i nie unikamy rozwiązywania najtrudniejszych problemów naszych Klientów.


Centrum Usług dla Biznesu